آیا آماده ارتقاء شغل خود در صنعت هوانوردی هستید؟

مشاوره رایگان

آموزش‌های تخصصی

با سال‌ها تجربه در صنعت هوانوردی و همینطور حضور فعال در عرصه‌های آکادمیک و تئوری هوانوردی، مفتخریم تا بازه‌ وسیعی از آموزش‌های تخصصی هوانوردی را ارائه کنیم. برخی از این آموزش‌ها عبارتند از:

  • دوره آمادگی آزمون LPR

  • دوره آمادگی آزمون های کتبی سازمان هواپیمایی کشوری

  • دوره آموزش کامل بوکلت های سازمان هواپیمایی کشوری

  • دوره آموزش کتاب های ATPL آکسفورد به زبان انگلیسی جهت مهاجرت

آزمون‌های ماک تخصصی

ترس از امتحان از کودکی همراه بسیاری از انسان‌ها بوده است. آزمون های شبیه‌سازی شده یا mock نه تنها یکی از بهترین و موثرترین راه‌های غلبه بر این ترس می‌باشند، بلکه موفقیت داوطلبان برای موفقیت در امتحان را تضمین می‌کند. ما در موارد زیر شبیه‌سازی و تحلیل عملکرد داوطلب را انجام می‌دهیم:

  • آزمون LPR
  • شبیه‌سازی مصاحبه‌های تخصصی شغلی در صنعت هوانوردی برای موقعیت های مختلف (First Officer, Safety Officer Dispatcher, Flight Attendant و…)

مشاوره آژانس‌های هواپیمایی

با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در صنعت هوانوردی و همینطور دانش‌ کافی و اشراف به شرایط حاکم بر خطوط هوایی کشور، مفتخریم تا شما را در مراحل عقد قرارداد، رایزنی و مشاوره جهت گسترش حوزه‌های فعالیت خود یاریی کنیم

مشاوره ورود به صنعت هوانوردی

رویای پرواز از شیرین ترین رویاهای کودکی بسیاری از انسان‌هاست. اما این رویا برای علاقه‌مندان به هوانوردی هرگز کهنه نمی‌شود. بسیار از دختران و پسران ۱۸ ساله، پس از اتمام دوره دبیرستان علاقه‌مند به ورود به صنعت هوانوردی می‌شوند. ما به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی مفتخریم تا ضمن اطلاع‌رسانی به این عزیزان در مورد صنعت و دنیای هوانوردی، ایشان را برای ورود به مدرسه‌های پرواز آماده کنیم

مشاوره رایگان بگیرید

مطمئن نیستید چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟ ما شما را به یک فنجان قهوه دعوت میکنیم.

نام خانوادگی *
نام *
آدرس ایمیل *
شماره تماس *

موضوع

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟

سیاست حریم خصوصی را مطالعه کردم و قبول دارم